Із 18 по 22 лютого 2014 року у середмісті Києва були безжально розстріляні більше ста активістів Революції Гідності - людей, які відстоювали своє право на справедливість. Вони навічно вкарбувалися в наших серцях як герої Небесної Сотні та стали першими Героями російсько-української війни, яка триває і через 9 років після Революції Гідності.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Для вшанування пам’яті полеглих жителі Канева зібралися у понеділок, 20 лютого на площі Соборній, біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на мітинг та покладання квітів. Разом із громадськістю, активістами та представниками депутатського корпусу у заході взяли участь секретар міської ради Оксана П’яткова начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко та начальник відділу культури Оксана Труфанова.

На початку заходу ведуча Оксана Кириченко згадала про страшні зимові дні та наголосила, що ми повинні завжди пам’ятати ті криваві події і про ті «майдани», які відбувалися у інших великих містах України, серед яких: Харків, Херсон тощо. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять про усіх загиблих за незалежність України, а  отець Сергій Нікітін помолився за їх душі.

«Пам’ятаймо якою ціною виборюється мир, якою ціною виборюється свобода нашої батьківщини. Хай на небесах Герої Небесної Сотні та усі наші воїни, які віддали життя за незалежність України допомагають у цій нелегкій боротьбі виборювати волю нашої держави», - сказав отець Сергій Нікітін.

Завершився захід спільним виконанням Гімну України.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що пропозиції щодо перейменування ще чотирьох вулиць подала робоча група.