У Степанецькому відділенні ДНЗ «Канівське вище професійне училище» 15-17 червня представники Черкаського Молодого Народного Руху, інструктори Української Добровольчої Армії та громадської організації «Наддніпрянський Легіон» провели вишкільне таборування «ЛЕГІОНЕР 2018».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із «Прочерку».

До участі у таборуванні було відібрано 30 учнів із закладів освіти області. Учасники таборування за три дні отримали нові знання з основ військової справи та здобули практичні навички щодо поводження із зброєю та вибуховими засобами. Інструктори навчали учнів основам тактики ведення бойових дій, основами топографії, а також проводили заняття з рукопашного бою та тактичної медицини.

«Ми даємо основні знання з тактики та ознайомлюємо дітей з правилами поведінки із зброєю. Разом з тим розповідаємо про міно-вибухові пристрої та тактичну медицину. Завжди говорю дітям, що дуже хочу аби ці знання ніколи їм не стали у нагоді на практиці. Але ми розуміємо у стані війни, ці навички життєвонеобхідні», – зазначив керівник ГО «Наддніпрянський Легіон», Тарас Шевченко.

Також протягом таборування для дітей проводились лекції про військову історію України та про видатних історичних постатей.

Приємною частиною церемонії закриття таборування стало нагородження переможців обласного конкурсу есе «Герої добровольці». Представники Молодого Народного Руху вручили переможцям дипломи та подарунки.

Разом з тим, подяку від управління освіти і науки за вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання отримав колектив Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що команда канівських школярів здобула перемогу у всеукраїнському вишколі.