Під час робочого візиту очільниця Черкаського РДА Валерія Бандурко вирішувала із представниками громад питання добровільної відмови територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) колишнього Канівського району від земельних ділянок, які установа отримала у власність у порядку спадкування.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію очільниці Черкаської РДА Валерії Бандурко.

Із 9 березня 2021 року терцентр перебуває у стані припинення. Невдовзі територіальні громади, в адміністративних межах яких знаходяться земельні ділянки, отримають ініціативні листи від територіального центру.

Такі листи стануть підставою для внесення до порядку денного найближчих сесій рад питання про згоду на отримання в комунальну власність земельних ділянок.

Наразі процес знаходиться на етапі підготовки документів, в тому числі рішень, наказів, необхідних для нотаріального посвідченням угод про передачу права власності на земельні ділянки.

У результаті ми отримаємо додаткові надходження до бюджетів Степанецької, Ліплявської, Бобрицької сільських громад та Канівської міської.

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Канівська ОТГ стане однією із чотирьох громад Черкащини, де створять команди добровільних пожежних у межах міжнародного проєкту.