Впродовж 6-10 травня Черкаським рибоохоронним патрулем проведено рейди на Кременчуцькому водосховищі та на внутрішніх водних об'єктах.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського рибоохоронного патруля.  

Так, 6 травня на р. Рось в с. Михайлівка Черкаського району виявлено чоловіка, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову «павуком». На щастя, риби виловити не встиг. На порушника оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Того ж дня на р. Рось в районі с. Кононча виявлено аналогічне порушення. В обох випадках «павуки» вилучені, та будуть утилізовані.

На р. Гірський Тікич, в с. Кути Уманського району Черкаської області спільно з працівниками поліції виявлено порушника, який у нерестовий період ловив рибу сіткою «корейкою» та виловив 44 екз. карася. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 69 564 грн.

На особу складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, відомості внесені до ЄРДР, за фактом вчинення злочину, передбаченого ст. 249 КК України.

8 травня у Канівському районі на Кременчуцькому в-щі задокументовано: 6 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (вилучено два «павуки», збитки - 3 128 грн); 5 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП; 15 безгосподарських актів ( 15 сіток та човен).

Ще одного громадянина, який виловлював рибу мисиновою сіткою 9 травня зафіксовано на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Сагунівка Черкаського району. Завдані збитки - 3 298 грн.

Також, поблизу Сагунівки виявлено та вилучено 3 браконьєрські сітки, на які оформлено безгосподарські акти.

Того ж дня, в с. Сушківка Уманського р-ну задокументовано протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП на особу з «павуком». Порушником виловлено 27 карасів та 1 судака. Збитки склали 46 274 грн.

Крім того, 10 травня патрулем затримано громадянина, який вбрід ставив 50 м сітку «корейку», та риби виловити не встиг. Інцидент трапився на Кременчуцькому в-щі в с. Боровиця Черкаського р-ну. Держінспекторами оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Черкаський рибоохоронний патруль продовжує роботу в умовах військового стану, та закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства та обмежень. Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» за номерами: 0472-31-02-76, 063-896-65-93.

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, дерево та трава

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст «рибоохоронний патруль»

На зображенні може бути: 1 особа, на відкритому повітрі та текст «черкаський рибоохоронний латруль T»

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, на відкритому повітрі та текст «черкаський рибоохоронний патруль»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у поліції повідомили про результати роботи блокпостів на Черкащині.