Днями на базі Канівської школи №4 відбулася традиційна серпнева конференція освітян.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Участь в ній взяли заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова, начальник відділу освіти Надія Голда, голова Канівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Іван Попенко, директори та заступники закладів освіти Канівської територіальної громади та голови первинних профспілкових організацій.

В ході заходу учасники підвели підсумки роботи освітянської галузі Канівської громади впродовж 2020/2021 року і окреслили коло завдань на прийдешній навчальний рік. Не обійшлася конференція і без позитивних новин, адже заклади загальної середньої освіти нашої громади серед кращих в результатах рейтингу за підсумками ЗНО. Зауважимо, педагоги з Канівської громади також мають високі досягнення. Так, директор Канівської СПш №6 Валентина Мартинович стала переможцем у конкурсі «Керівник закладу освіти» серед освітян Черкаської області. А завдяки злагодженій роботі колективу дитячого садочка «Теремок», членам його первинної профспілкової організації та працівникам відділу освіти у цьому році вдалося вибороти Диплом І ступеня (переможця на обласному рівні) у Всеукраїнському огляді-конкурсі з питань охорони праці.

Присутні у залі бурхливими оплесками вітали новопризначених керівників закладів загальної освіти: Оксану Савченко (ЗОШ № 1 ім. Т. Г. Шевченка) та Валентину Якимович (гімназія ім. І.Франка). Після цього відбулася церемонія вручення нагород та грамот для педагогів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на двох канівських горах встановили лавки (фото).