Очільники району Дмитро Шелест та Сергій Геращенко разом з народним депутатом Владиславом Голубом відвідали Ліплявський та Келебердянський НВК.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

В ході візиту до Ліплявського НВК, у якому проводяться ремонтні роботи, народний обранець на ряду з іншими присутніми висловив занепокоєння щодо термінів їх виконання. Адже до цього часу будівельникам вдалося перекрити лише частину даху, а на жодному із замінених вікон не проведено облицювальних робіт.

Відкритим залишається і питання стосовно проведення фасадних робіт, які теж передбачені проектом реконструкції навчального комплексу.

Крім того, будівельниками досі не зроблені ремонти у приміщеннях, які були підтоплені внаслідок недбалих попередніх робіт ремонтників, хоча підрядники обіцяли їх виконати ще до кінця минулого року.

Зауважимо, що наразі для розслідування недбалих дій будівельників та чиновників правоохоронцями було відкрите кримінальне провадження. Натомість, завершення будівельних робіт у Ліплявському НВК, проведення якких профінансоване із Державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету, має відбутися у ІІ кварталі поточного року.