12-річна дівчинка прийшла просити допомоги соціального педагога. Він звернувся до поліцейського офіцера громади Степанецької ОТГ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Дитина розповіла соціальному педагогу про те, що мати вчинила відносно неї домашнє насильство.

Під час конфлікту жінка тягала доньку за волосся та вдарила її долонями по обличчю. Окрім того, мати спалила в грубі вартісну побутову річ, що належала дівчинці й тим самим, окрім фізичного, здійснила ще правопорушення економічного характеру.

Про те, що сталося у сім’ї педагог повідомив поліцейському офіцеру громади Степанецької ОТГ Віталію Степанцю. Поліціянт спільно із залученням служби у справах дітей Степанецької ОТГ, лікарем загальної практики сімейної медицини та соціальним педагогом, поспілкувалися з дівчинкою та її матір’ю.

У результаті на жінку було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 173-2 КУпАП (Домашнє насильство). Наразі матеріали направлені до суду для прийняття рішення.

Возможно, это изображение 3 человека, люди учатся и текст

Возможно, это изображение 3 человека, люди учатся и текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що рейд контролю за родинами, які перебувають у складних життєвих умовах, провели у Степанецькій громаді (фото).