Виїхавши на виклик, лікарів «швидкої допомоги» очікувала лайка, яка закінчилася тим, що медиків силоміць виштохували із квартири.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

У диспетчерську Смілянської станції швидкої медичної допомоги надійшов виклик «дуже погано жінці». Чоловік, який телефонував, не захотів пояснювати диспетчеру подробиць, відмовився надати номер телефону і поклав слухавку.

Бригада виїхала за вказаною адресою. На місці їх ніхто не чекав, тому медики намагались втрапити у під’їзд, телефонуючи в інші квартири, оскільки домофону в квартирі пацієнтки не було. Через деякий час до них вийшов чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння  і провів фахівців до квартири.

Відчинивши двері, чоловік пропустив фельдшерів всередину і до них кинувся великий чорний пес, на вигляд бійцівської породи. Медики попросили прибрати собаку і зачинити її в якійсь із кімнат, на що у грубій формі почули, що «яка вам різниця, не вигадуйте, проходьте, собака не кусається». Фельдшери пояснили, що бояться пса і ще раз попросили прибрати його до іншої кімнати. У відповідь знову почули лайку. Але один із чоловіків таки прибрав собаку.

Зайшовши до пацієнтки, медики знову почули лайку, але вже від пацієнтки. Вона кричала і образливими словами виявляла свою невдоволеність, що дівчата побоялись собаки. Врешті решт, сказала, що їй допомога від таких фахівців, які бояться якоїсь собаки, не потрібна.

У цей час один з чоловіків почав з силою виштовхувати медиків з квартири. Одна з працівниць «швидкої», остерігаючись за своє здоров’я, оскільки в приміщенні було шестеро агресивно налаштованих осіб, натиснула «тривожну кнопку».

Працівники Смілянської станції швидкої медичної допомоги дякують працівникам Смілянського райвідділу поліції та працівникам Державної служби охорони за оперативне реагування та надану допомогу в ситуації, яка склалася. Також фахівці Смілянської СШМД подали заяву до поліції про хуліганські дії з боку осіб, які викликали «швидку».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ОТГ відмовляються фінансувати Канівську ЦРЛ.