Із понеділка, 4 травня, за умови дотримання карантинних вимог на території Канівської ОТГ дозволено відновити роботу перукарень, салонів краси, манікюрних кабінетів, майстерень з ремонту одягу та взуття. У середу, 6 травня ц.р., в Каневі запрацює міський ринок.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідно до рішення останнього засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради у Каневі запроваджують перші кроки для послаблення карантину.

Директор КП «Міський ринок» Олександр Корнієнко запевнив, що в змозі  забезпечити всі санітарно-епідемічні вимоги.  Однак до роботи на міському продовольчому ринку допускатимуться підприємці лише з Канева та Канівського району.

За дотриманням протиепідемічних вимог, встановлених головним державним санітарним лікарем України, в дні роботи продовольчого ринку слідкуватиме Канівське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області (А.Баландюк) спільно з Канівським відділенням поліції (Лугін Ю.В.), проводячи позапланові перевірки.

За словами головного правоохоронця Юрія Лугіна,  наразі складено 8 протоколів порушення карантину. Є перше рішення щодо накладеного штрафу в розмірі 17 тис.грн.

Разом з тим цими вихідними - з 06 год. 00 хв. 1 травня до 20 год. 00 хв. 3 травня пересування та перебування громадян в громадських місцях буде обмежено. Відповідні обмеження діятимуть і на вихідних наступного тижня з 06 год.00 хв. 9 травня до 20 год. 00 хв. 11 травня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі ще один випадок інфікування COVID-19.