Благодійні заходи із нагоди відзначення 945-ої річниці від першої згадки Канева відбулися вихідними на приплаві «Авто-ріки».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відкрили програму виступом оркестру ДСНС України, який подарував містянам патріотичні пісенні та інструментальні номери. На локації поблизу приплаву діяла виставка-продаж сувенірної продукції, творчих робіт вихованців закладів позашкільної освіти та лотерейних квитків.

Для найменших жителів Канева рятувальники організували показові навчання з пожежної та мінної безпеки. Також цього дня глядачі змогли побачити презентацію виробів та захисного костюму К-СЛІД в рамках спецпроекту «Розвідка» для ЗСУ, розробленого канівськими волонтерами.

Надвечір концертну програму продовжили артисти міського будинку культури, які демонстрували справжнє мультижанрове розмаїття музики та провели благодійну лотерею. Під час виступів присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Справжнім подарунком для містян стало відеовітання від військових з  фронту, яке продемонстрували на LED-екрані.  Привітала  жителів і гостей міста секретарка міської ради Оксана П’яткова, яка подякувала захисникам і захисницям, які захищають незалежність України та побажала найскорішої перемоги і мирного неба над головою.

Від імені міського голови Оксана П’яткова  вручила відзнаки «За заслуги перед містом Канів» тим містянам та установам, які працювали і працюють на благо міста та його мешканців та допомагають армії. Відзнаки отримали – Канівський міський центр соціальних служб (Валентина Яворська), засновник і директор громадської організації фізкультурно-спортивний клуб «ІВАЗАР» Олександр Іванов та громадська організація «Канівська Спілка учасників АТО «Нескорені» (Варлам Стуруа).

Між пісенними виступами дикторки місцевої телерадіокомпанії «Магніт» Віторія Солодка та Олена Радченко на імпровізованій студії проводили цікаві бліц-інтрев'ю з мешканцями міста, які своєю працею долучилися до підтримки війська та громадян у ці непрості часи.

У підсумку, вдалося зібрати 33 400 гривень. З них 20 000 гривень спрямують на потреби 82 ОДШБ, ще 10 000 – 25 ОСБ 54 ОМБР ЗСУ у складі якої служить канівець Руслан Чалабієв, решту – на потреби спецпроекту «Розвідка».

Організатори заходів вдячні усім учасникам заходів та жителям громади, які активно долучились та підтримали благодійні ініціативи. Разом переможемо!

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 31-річний канівець отримав дві відзнаки Президента.

ФОТО – Софія Фрунт