Поліцейські роти з обслуговування водних об’єктів управління патрульної поліції в Черкаській області спільно зі спеціалістами Державної екологічної інспекції Центрального округу на постійній основі здійснюють профілактичні заходи щодо протидії браконьєрству на водоймах Черкащини, а особливо у період нересту.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Патрульної поліції Черкаської області.

Відтак, патрулюючи територію на річці Рось, поруч із селом Гамарня, Черкаського району, інспектори виявили двох осіб, які займалися незаконним виловом риби, за допомогою забороненого знаряддя лову – павука. Також поруч лежав мішок із свіжовиловленою рибою: 21 лящ, 1 в’язь, 1 синець, 1 карась та 3 плитки. Сума збитків завдана державі становить – 7 192 грн.

Інший випадок незаконного вилову риби був зафіксований в адміністративних межах села Михайлівка, Золотоніського району. Інспектори водного патруля та спеціалісти Держекоінспекції помітили чоловіка із незаконним знаряддям лову – мисиновою сіткою та із свіжовиловленою рибою видів: лящ – 19, карась – 54, плітка – 2. Сума завданих збитків складає близько 7 700 грн.

В обох випадках, на місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу для встановлення обставин вчинення правопорушення. Заборонені знаряддя лову, мотоцикл та рибу вилучили.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: просто неба

На зображенні може бути: просто неба

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявому затримали браконьєра, який здійснював вилов риби за допомогою мисинових сіток.