Органами прокуратури області в судах першої та апеляційної інстанцій доведено вину депутата однієї із сільських рад Черкаського району за вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією (ч. ч. 1, 2 ст. 1727 КУпАП).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Як з’ясувалося, депутат використав свої представницькі повноваження в умовах реального конфлікту інтересів, коли проголосував на сесії сільської ради за рішення, на підставі яких він став власником земельної ділянки площею 1,5 га для ведення особистого селянського господарства.

Рішеннями Канівського міськрайонного суду, яке залишив в силі Черкаський апеляційний суд, депутат, який вирішив у незаконний спосіб розширити свої об’єкти нерухомості за рахунок земель громади, отримав покарання у вигляді штрафу.

Нагадаємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції надає чіткі роз’яснення, методичну та консультаційну допомогу з питань застосування актів законодавства, етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, зокрема й уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

У разі, якщо Ви не впевнені в тому, чи є у вас конфлікт інтересів, ви завжди можете звернутися до Національного агентства з питань запобігання корупції та отримати відповідне роз’яснення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 69-річного канівця судитимуть за самовільне будівництво.