На найближчій сесії депутати планують виділити 220 тис грн комунальному підприємству «Туристично-інформаційний центр» м. Канева.

Про це пише «Kanos» із посиланням на опублікуванні проекти рішень до чергового сесійного засідання Канівської міської ради.

Так, на розгляд депутатів Канівської міської ради виноситься проект рішення із внесення змін до Програми розвитку туризму у Каневі на 2014-2020 роки, відповідно до яких, передбачається виділення 220 тис грн  Туристично-інформаційному центру Канева.

Ці кошти заплановано направити на покращення поінформованості туристів про Канів та наявні у місті туристичні продукти, створення привабливого іміджу, туристичного потенціалу у місті та збільшення туристичних потоків до нього.

Для цього, у наступному році комунальне підприємство «Туристично-інформаційний центр» повинно буде забезпечити реалізацію наступних заходів: інформаційне забезпечення заходів по промоції міста, надання якісних інформаційно-консультаційних послуг про туристичні об’єкти Канева, здійснити підготовку та видання інформаційно-довідкових матеріалів, забезпечити виготовлення табличок для туристичних об’єктів із QR-кодами, привести у відповідність до стандартів ISO роботу туристичного порталу www.kanivtur.info та інше.