У відповідь на звернення підприємців та відвідувачів міського ринку, адміністрація комунального підприємства розпочала проведення робіт із водовідведення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Олександра Корнієнка. 

Директор міського ринку Олександр Корнієнко зазначає, що неодноразово підприємці та відвідувачі Канівського ринку скаржились на воду, яка стояла на території після дощів та снігопадів, та акцентує увагу на тому, що під час будівництва ринку не була врахована необхідність облаштувати комунікації для стоку води.

Тож для вирішення цієї проблеми розпочали роботу по водовідведенню - за допомогою фрези, яку надав Авеян Абов Володяєвич, вирізали рівчак для стоку води, який до кінця липня буде забетонований і значна частина території буде врятована від калюж, які постійно там стояли.

«Злагодженою командною роботою колективу КП «Міський ринок» та підприємців, які ведуть свою діяльність на нашому ринку, ми наводимо лад і порядок. Адже мені не байдуже до комфорту відвідувачів та працівників на довіреному мені підприємстві. Працюємо лише для людей!», - зазначив у своєму пості Олександр Корнієнко.

Світлина від Олександра Корнієнка.

Світлина від Олександра Корнієнка.

Світлина від Олександра Корнієнка.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прибуток міського ринку за минулий рік склав 6 тисяч гривень.