Під час останнього засідання сесії Канівської міської ради порушилося питання реалізації Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м.Канів, яка так і залишилася на папері.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідна Програма була ухвалена на 2016-2020 роки. Термін дії Програми збігає, однак передбачене Програмою фінансування для ОСББ у розмірі понад 600 тис.грн. виділено не було. 

«Цей рік, звичайно, складний. Коронавірус та економічна криза у зв’язку з цим, але мені соромно перед представниками ОСББ. Це правда. Ми абсолютно не підтримуємо цих людей і не мотивуємо канівців створювати ОСББ. Черкаси он виділяють мільйони гривень для ОСББ. Там ремонтують покрівлі тощо. Оце стимул! Будемо це виправляти», - наголосив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Кошти передбачені Програмою мали бути спрямовані на капітальний ремонт покрівель або встановлення засобів обліку теплової енергії у таких ОСББ Канева: «Новоселиця» (м.Канів, вул.Енергетиків, 188), «Веселка 2016» (м.Канів, вул.Шевченка, 25), «Канівська весна» (м.Канів, вул. Енергетиків, 184), «Дружба – 8А» (м.Канів, вул.Енергетиків, 237), «Околиця» (м.Канів, вул.Енергетиків, 241), «Колос» (м.Канів, вул.Енергетиків, 239).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді оголошене голосування за проєкти громадського бюджету.