Депутат Канівської міської ради Олександр Куценко порушив питання якості питної води, якою користуються канівці. Для підтвердження він приніс на сесію зразок води, яка була взята із центрального водогону та подавалася мешканцям мікрорайону 206 Дивізії.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

«Я неодноразово звертався до директора Водо-каналізаційного господарства Володимира Цюкала. Сьогодні я приніс воду, яка тече із-під крану по вулиці 206 Дивізії. Другий раз я приношу зразок воду у цей зал. Поки ми пишемо звернення-відповіді, люди все це бачать і просто відмовляються платити за таку воду», - зауважив депутат Канівської міськради Олександр Куценко.

«Є така проблема. Щодо неї вже були зроблені відповідні доручення. Завжди Канів славився своєю доброю і якісною водою. У принципі, всі нам заздрили - і Київ, і Черкаси. Поки, на жаль, ще не з’ясували причину забруднення. Наразі промили вже три свердловини (біля Спару і дві свердловини по Костянцю). Спочатку проблема була вирішена, але потім у води почав з’являтися запах», - зауважив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за незаконний збут деревини посадовець Канівського лісгоспу вимагав майже 100 тис грн.