Державна казначейська служба презентувала полотно-портрет Тараса Шевченка, який був викладений із фото всіх пам’ятників поету на території України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію відділу культури виконавчого комітету Канівської міської ради.

26 травня на Чернечій Горі із нагоди 157-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка Державною казначейською службою відбулась презентація полотна-портрета Tapaca Шевченка викладеного з фотографій усіх пам'ятників, які встановлені в Україні станом на 2018 рік.

Розпочалося дійство з урочистої церемонії покладання квітів до могили Шевченка. Потім усі гості завітали до Шевченківського національного заповідника, де їм і презентували панно-портрет.

Голова державної казначейської служби України Тетяна Слюз відзначила, що цінність цього полотна у тому, що усі пам'ятники на фото зняли працівники казначейств із різних куточків країни.

«Ми мали обмаль часу, адже розпочали втілювати ідею із березня. На жаль, реєстру з переліком фотографій пам’ятників Шевченка немає. Тому світлини зробили представники місцевих казначейств. До нас долучилася навіть Донеччина й Луганщина», – говорить пані Тетяна.

Окрім того, Тетяна Ярославівна зазначила, що у березні спільно з керівниками всіх територіальних органів центрального апарату (приблизно 650 осіб) вони провели великий флешмоб – процитували рядки з віршів та поем Шевченка. На завершення своєї промови вона продекламувала вірші поета не тільки українською, а й англійською мовами.

       

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що обласні очільники завітали у Канів вшанували пам'ять Тараса Шевченка.