«Ощадбанк» виставив на аукціон право грошової вимоги до відомого на Черкащині підприємства «Клуб сиру». Сума вимог за кредитними договорами – 613 млн.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію на платформі СЕТАМ, пише «Vikka.ua».

У заставу по кредитному договору потрапили виробничі потужності в Каневі, Корсунь-Шевченківському, Уманському районах та Вінницькій області, а також техніка та понад 700 тон готової продукції.

Завод «Клуб Сиру» входить до основних гравців на ринку твердих сирів в Україні. Підприємство має свої потужності в Каневі, Черкаської області.

До компанії, за даними youcontrol.com.ua, має відношення народний депутат України Степан Івахів, обраний по одному із мажоритарних округів на Волині. У парламенті він входить до групи «За майбутнє».

У лютому 2022 року екоінспектори Центрального округу під час проведення позапланової перевірки виявили на підприємстві порушення. На думку посадовців, філія ТОВ «Клуб Сиру» завдала збитків довкіллю на суму  811 724 гривні. Підприємство здійснювало забір підземної води із свердловин без спеціального дозволу на користування надрами.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на торги виставили борги канівського заводу на 600 млн.грн.