На ICTV презентували перший фільм про Канів із серії «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сайту «Рідна країна».

«Як я і обіцяв, за підсумками акції «7 чудес України: історичні міста та містечка», проведеної у 2016 році, ми відзняли 10 нових фільмів. Тепер, разом із попередніми, маємо вже півсотні фільмів про найкрасивіші, найцікавіші та найважливіші куточки нашої країни», - повідомив ініціатор всеукраїнської акції «7 чудес України», засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

За його словами, нові фільми про 10 міст-переможців останнього етапу акції: Бердянськ (Запорізька обл.), Білу Церкву (Київська обл.), Галич (Івано-Франківська обл.), Диканьку (Полтавська обл.), Канів (Черкаська обл.), Ніжин (Чернігівська обл.), Хуст (Закарпатська обл.), а також – про Бердичів (Житомирська обл.), Жовкву (Львівська обл.) та Теребовлю (Тернопільська обл.).

«Ці фільми будуть демонструватися за новим принципом: спочатку короткі версії покаже наш традиційний партнер – канал ICTV у програмі «Ранок у великому місті», а потім, після показу усіх 10 коротких фільмів, повні їх версії будуть презентовані і на інших телеканалах», - зазначив Микола Томенко.

Так, 25 серпня був показаний перший фільм про Канів (скорочена версія).

Відзняті фільми будуть транслюватися на центральних та місцевих телеканалах, а також їх можна подивитись онлайн або завантажити на офіційному сайті акції.