Регулярно протягом року місцеві чиновники полюбляють відвідувати з робочими поїздками міста-партнери Канева, де нібито переймають закордонний досвід управління громадами та надихаються новими ідеями, котрі можна втілити у нашому місті. Така практика не дивина для більшості українських міст.

Та чи в багатьох місцевих громадах можна побачити такий вигляд вказівників про міста-партнери, який уже понад тиждень знаходиться в жалюгідному стані у Каневі?

 


Як видно на світлинах, повністю зникла табличка із назвою міста Сонома, а нижня табличка до міста Хелмно тепер вказує лише до Хелма, хоча це абсолютно різні міста. І якщо самому міському голові в силу його власної зайнятості та переймання клопотами з черговими корупційними скандалами довкола одного з міських комунальних підприємств ще можна це вибачити, то куди дивляться очільники профільних структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, або заступник мера з гуманітарних питань? 

 


Адже за будь-якої нагоди вони не втомлюється повторювати про те, що Канів - це туристичне місто і саме цей напрямок важливо розвивати, задля залучення інвестицій і самих туристів. Цікаво лише, чи надто приємні враження залишаться в останніх, якщо вони й надалі споглядатимуть у Каневі подібні об'єкти?

Чи таким же щирим та привітним буде прийом канівських делегацій у містах партнерах, представники яких, відвідуючи Канів, будуть бачити таке відношення місцевих чиновників до власних міжнародних партнерів?

Чи саме такий досвід управлінської та господарської діяльності переймають місцеві чиновники у тих же містах партнерах, до яких і незабаром планують поїхати? І головне, невже поза межами владних кабінетів міста не видно навіть того, що відбувається через дорогу від приміщення міської ради, не кажучи уже про інші проблеми міста?