Міська влада запропонувала сформувати списки школярів, які відвідують секції, аби вивчити можливість видачі іменних квитків.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

Під час чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено рішення «Про електронну петицію «Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів».

Відзначимо, що 23 квітня на електронну платформу Єдиної системи місцевих петицій було подано нову петицію «Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів» (автор Ольга Мокровольська).

Станом на 2 липня подана петиція зібрала необхідну для розгляду кількість голосів - її підтримав 101 житель Канева. Тож, відповідно до Положення про електронні петиції у місті Канів, петиція розглядається за умови збору не менше 100 підписів від членів територіальної громади міста.

В ході розгляду петиції на засідання виконкому були присутні автор петиції Ольга Мокровольська, представник фірми-автоперевізника – директор ТОВ «М+М» Євгеній Маланчев, начальник управління фінуправління Галина Карпушенко.

Ініціатор Ольга Мокровольська ознайомила присутніх, які проблеми викликає обмеження в часі для пільгового проїзду школярів. Утім, представник автоперевізника Євген Маланчев повідомив, що нині підприємство і так несе збитки, які ніхто не компенсує, тому можливостей подовжити час для пільгового проїзду школярів або взагалі скасувати обмеження в часі немає.

В ході вивчення питання було озвучено пропозицію передбачити в бюджеті на 2019 рік можливість фінансування проїзду дітей, які відвідують позашкільні навчальні заклади і користуються послугами громадського транспорту. Також було запропоновано для таких дітей передбачити іменні проїзні квитки.

Відтак, члени виконкому взяли матеріали поданої петиції до відома та доручили відповідним структурним підрозділам з нового навчального року зібрати списки учнів гуртків та секцій, які користуються проїздом у міському транспорті. Маючи точну кількість дітей, можна буде шукати шляхи вирішення проблеми.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівці пропонують скасувати обмеження у часі для пільгового проїзду школярів.