У Каневі з’явилася петиція щодо скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із платформи для електронних петицій.

На сайті електронних петицій у розділі «Транспорт та дороги» з’явилася петиція із проханням переглянути можливість скасування обмежень у часі для пільгового проїзду школярів.

«Багато школярів нашого міста, окрім школи відвідують позашкільні заклади, гуртки та секції. Якщо ж більш старші діти вже пересуваються самі, то з школярами початкової школи потрібно ще їхати батькам. А це додаткове навантаження на сімейний гаманець, особливо – на фоні останнього підвищення вартості проїзду. Деякі школи працюють і в суботу, дуже багато дітей відвідує групу продовженого дня. Виходить, що велика кількість дітей просто не має змоги повноцінно скористатися пільгою, яка передбачена для них ч.1 ст. 14 Закону України «Про освіту», - зазначено у тексті петиції.

Автори петиції просять надати можливість діткам платити 50% від вартості проїзду протягом всього дня та по суботам, оскільки деякі школи та гуртки в цей день теж працюють (і на канікулах теж).

«Безкоштовно їздять школярі Києва, Івано-Франківська і не тільки! В місті Суми школярі молодших класів сплачують 2 гривні без обмежень в часі. В місті Миколаїв та Запоріжжя – 2,5 грн без обмежень і навіть у вихідні дні. В місті Буча– 1 грн з 7:00 до 19:00. У місті Конотоп дітки платять 2 грн з 7:00 до 21:00. Місцева влада цих міст знайшла кошти на це і тим самим турбується про своїх діток. Хочеться, щоб і канівські школярі мали теж таку змогу», - підсумовують автори петиції.

Відповідна петиція була оприлюднена 23 квітня і станом на ранок 25 квітня підписалися 30 осіб із 100 необхідних.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що петицію про будівництво спортивного модуля виносять на розгляд сесії.