Канівська сесія проведена законно, а у діях службових осіб Черкаської міської ради кримінальних правопорушень не виявлено – висновки співробітників Національного антикорупційного бюро під час розслідування кримінального провадження №42017251010000201 від 29.08.2017.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Прочерк».

Воно було відкрито за заявою кількох депутатів Черкаської міської ради, які вважали, що проведення сесії Черкаської міської ради 22.08.2018 року у м.Канів було незаконним, а в діях службових осіб Черкаської міськради були ознаки правопорушення.

Висновок про наявність ознак кримінальних правопорушень, передбачених ч.2.ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та ч.2 ст. 366 КК України (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки ), який ґрунтувався на тому, що під час проведення 57-го пленарного засідання ІІ сесії Черкаської міської ради VIII скликання депутати Черкаської міської ради та Черкаський міський голова ухвалили неповноважним складом Черкаської міської ради рішення про розпорядження бюджетними коштами на суму більше 200 млн.грн, не знайшов свого підтвердження в ході досудового розслідування.

Враховуючи, що проведення 57-го пленарного засідання ІІ сесії Черкаської міської ради VIII скликання визнано судом законним, діями службових осіб Черкаської міської ради не спричинені тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, причино-наслідковий зв'язок між діяннями та наслідками відсутній, у діях службових осіб Черкаської міської ради відсутній склад злочинів, передбачених ч.2 ст.363 та ч.2 ст.366 КК України.

Нагадаємо, правомірність проведення Канівської сесії раніше була визнана рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 27.03.2019 року та рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду від 17.12.2019 року.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Київській ОДА розглядають можливість продовження карантину до осені.