Понад 200 адміністративних послуг тепер доступні жителям Степанецької територіальної громади, що на Канівщині. Запрацював він за підтримки уряду Швеції та Програмі «U-LEAD з Європою».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

На урочисте відкриття ЦНАПу  завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг, програмний директор «U-lead з Європою» від Sida Сусанна Делланс, заступник очільника Черкаської ОДА Роман Карманнік, заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко, голова Черкаської районної ради Олександр Василенко, очільниця Черкаської РДА Валерія Бандурко.

Згодом нововідкритий Центр оглянули очільник Черкащини Олександр Скічко разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом та програмним директором «U-lead з Європою» від Sida пані Сусанною Делланс. 

Сучасною новинкою для громади є Led–екран на фасаді будівлі Центру надання адміністративних послуг, який презентували у рамках партнерства Степанецької громади та Благодійного фонду «МХП-громаді».

Працює ЦНАП з 08.00 до 20.00. Тут діє 5 робочих місць, одне – для самообслуговування. Працівники пройшли профільне навчання, підключені до необхідних реєстрів. Ще одне віддалене робоче місце ЦНАПу є ще в одному селі громади – Мартинівці.

«Якісний сервіс, зручність і максимальна доступність – тепер жителі Степанецької громади можуть користуватися послугами сучасного ЦНАПу, і більше не потрібно нікуди їздити. Дякую нашим європейським партнерам, уряду Швеції та Програмі «U-LEAD з Європою», за системну підтримку у створенні таких центрів на Черкащині. На сьогодні в області вже працюють 54 ЦНАПи у тергромадах. У планах до кінця року – запустити ще 9. Наш пріоритет незмінний: жителі повинні мати вільний доступ до державних сервісів. Незалежно від того, де живуть: у великому місті чи селі», – зазначив Олександр Скічко.

Відтепер жителі громади можуть отримати офлайн та онлайн 219 адміністративних послуг. Зокрема з державної реєстрації нерухомості, юридичних та фізичних осіб, громадських формувань, місця проживання/перебування особи, земельних відносин, адміністративних послуг соціального характеру. В середньому за місяць ЦНАП надає 500 адміністративних послуг.

Немає опису.

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

Немає опису.

Немає опису.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, повітряна кулька та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, у приміщенні та офіс

На зображенні може бути: 3 людини

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

Немає опису.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді стартували роботи із очищення річки Росави (фото).