На нараді під головуванням Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета освітян Черкащини відзначали нагородами за вагомий внесок у розвиток освіти і науки.  

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Серед нагороджених і заступник директора з навчально-виховної роботи Канівського міського центру туризму Людмила Перебийніс. Освітянці вручили відзнаку – нагрудний знак «Василь Сухомлинський».

Заохочувальною  відзнакою  Міністерства  освіти  і  науки України  –  нагрудним  знаком  «Василь  Сухомлинський» нагороджуються  наукові,  науково-педагогічні і педагогічні працівники,  а також інші особи за  значний  особистий внесок  у   розвиток  загальної  середньої  освіти,  які  досягли визначних успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, науковому    та   навчально-методичному   забезпеченні   загальної  середньої  освіти,  підготовці  висококваліфікованих  педагогічних кадрів,   створенні   високоякісних   підручників   і   навчальних посібників  для   середніх   загальноосвітніх   навчально-виховних закладів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав Черкащину (фото).