Медичне обладнання для лікарні вручили заступник голови правління з корпоративно-соціальної відповідальності МХП Ігор Лещенко та директор «Миронівської птахофабрики» Ольга Форостяна.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

Двома кисневими концентраторами на загальну суму майже 60 тис. грн сьогодні поповнилася Канівська ЦРЛ завдяки Благодійному фонду «МХП – Громаді».

Як відзначив Ігор Лещенко, допомогу канівській лікарні надано в межах масштабної програми Благодійного фонду та в цілому МХП, спрямованої на підтримку держави й медиків у боротьбі з епідемією коронавірусу.

«Як соціально відповідальна компанія, ми ще навесні розпочали й нині продовжуємо підтримувати медичні заклади закуповуючи необхідне медобладнання та засоби захисту. Сьогодні для потреб Канівської ЦРЛ передано ще два кисневі концентратори, які допоможуть у збереженні здоров’я та життя пацієнтів», – зауважив Ігор Васильович.

У свою чергу Ольга Форостяна наголосила, що «Миронівська птахофабрика» підтримує дії благодійного фонду й також долучається до підтримки медиків: «Влітку ми спільно ініціювали проєкт «Соціальний магазин для медиків», завдяки якому вони мають змогу купувати курятину за пільговою ціною. Крім того, протягом останніх місяців підприємство двічі виділяло кошти для придбання розхідних матеріалів для проведення тестувань. Також вже не перший рік птахофабрика щомісяця виділяє продукцію для харчування пацієнтів стаціонарних відділень ЦРЛ».

Поздоровляючи головного лікаря Канівської ЦРЛ Віру Шапошник та увесь колектив лікарні з прийдешнім Новим роком, Ольга Форостяна повідомила, що на підприємстві для них приготували подарунок: «Рік, що минає видався непростим для всіх, але найскладнішим – для вас, медиків. Тому ми вирішили до свят підтримати вас та виділити продукцію підприємства для всього колективу».

До слова, вже сьогодні-завтра кожен працівник Канівської ЦРЛ та Канівського ЦПМСД отримає по тушці курчати-бройлера. Загалом передбачено вручити продукцію для 460 осіб.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що напередодні свята 50 дітей з особливими потребами із Канівщини отримали безліч подарунків (фото).