Завтра вдень атмосферні фронти атлантичного циклону проявлять себе посиленням вітру до небезпечних 15-20 м/с, опадами у вигляді снігу і дощу та підвищенням температури до невеликих плюсів. На дорогах ожеледиця.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Водіям необхідно бути уважними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху. Ожеледиця збільшує гальмівний шлях і зменшує керованість автомобілем. Слід бути особливо обережними на мостах та естакадах, уникати ризикованих маневрувань.

У п’ятницю та суботу, температура вночі 2° морозу - 2° тепла, вдень 1-6° тепла. Вітер поступово стихатиме, суттєвих опадів не прогнозуємо, на дорогах місцями ожеледиця.

26-27 листопада, неділя-понеділок метеорологи прогнозують вихід активного, добре насиченого вологою південного циклону, який на Черкащині зумовить цілий комплекс небезпечних зимових явищ: сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, льодяний дощ, ожеледь, на дорогах – ожеледицю. І все на фоні небезпечних поривів вітру 15-20 м/с та різкого коливання температури від 5º тепла до 5º морозу. Можливе утворення снігового покриву висотою 20-30 см.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що перший сніг випав на Черкащині – метеорологи повідомили, яку погоду очікувати цього тижня.