Депутати міської ради планують внести зміни до профільної програми та виділити кошти на організацію роботи місцевого сезонного рятувального поста.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень до чергової сесії Канівської міської ради.

На розгляд депутатів Канівської міської ради на черговому засіданні виносять проект рішення «Про внесення змін до Програми організації рятування людей на водних об’єктах м. Канева на 2015-2020 роки».

Відтак, заплановано до документу включити ще один додаток, у якому будуть розписані видатки на реалізацію програми та джерела фінансування.

Тож із 2019-го року на організацію роботи місцевого сезонного рятувального посту планують виділяти із міського бюджету по 200 тисяч гривень щорічно.

Окрім цього у документі заплановано виділяти кошти на забезпечення постійної співпраці з Комунальною водолазно-рятувальною службою Черкаської міської ради, здійснення інформаційної компанії щодо дотримання правил поведінки на воді та заохочення мешканців, які володіють засобами рятування на воді до здійснення рятувальних та водолазно-пошукових робіт на всіх водних об’єктах міста. Всього на це заплановано виділити 36,5 тис.грн. у 2019-го року.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міський голова стверджує, що облаштування пляжу ніколи не було передбачено Генеральним планом Канева.