У другій половині тижня погода на Черкащині суттєво зміниться – прийде холодне повітря із районів північних морів у супроводі рвучкого вітру.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Наразі антициклон із сходу продовжує формувати на Черкащині теплу, як для цього часу та суху погоду. Температурний фон на 5-6º вище норми. Антициклональна циркуляція поширюється до великих висот, тому «зрушити» такий атмосферний центр непросто.

За прогнозом, у найближчі дві доби характер погоди суттєво не зміниться. Більш тепле повітря, що надходить із південними вітрами сприяє утворенню адвентивних туманів, особливо після заходу сонця. Температура вночі 1º морозу - 4º тепла, вдень 4 - 9º тепла.

А ось у другій половині тижня погода зміниться. Вже ввечері 21 листопада, майже на тиждень раніше звичайних строків, у наш регіон пошириться холодне повітря з районів північних морів. Вторгнення холоднечі у супроводі рвучкого вітру розпочнеться із північного-сходу, і одним із перших його зустріне Золотоніський та Черкаський райони. Одним із негативних факторів, є те що похолодання відбудеться на суху та «голу» землю.

До кінця місяця нічні температури 3-8º морозу вдень близько 0º. На річках області поступово з’являтимуться перші льодові явища. На жаль, за попередніми розрахунками, значних опадів не чекаємо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що учні Келебердянського НВК відвідали із екскурсією метеостанцію «Канів».