Вже зараз баричний максимум забезпечує наш регіон переважно сонячною та сухою погодою. Найближчої ночі 14-19°, а завтра вдень - високі 25-30°.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Останні вихідні червня відзначаться спекою. Ночі стануть природно тропічними 15-20°, а на піку денного розігріву атмосфери стовпчики термометрів перетнуть позначку 30-33°.

За прогностичними розрахунками, липень підхопить естафету і в умовах малохмарної та сухої погоди стартує із спекотними 31-36°. Можливо, що відбудеться повтор рекорду цього дня 2017 року, коли черкаські метеорологи зафіксували 36,1°.

Сонячні промені мають негативний вплив, намагайтеся обмежувати перебування на «відкритому» сонці з 11 до 16 годин, використовуйте захисні засоби для шкіри, окуляри та не забувайте про питний режим.

Така погода сприятиме зростанню показника горимості у лісах області до надзвичайного 5 класу та накопиченню шкідливих домішок в атмосфері.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівців попереджають про можливі перебої із водопостачанням.