Температура повітря сьогодні «зависла» на позначці 6-7º, що вимагає необхідності подачі тепла до житлових будинків.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Винуватець такої кардинальної зміни погоди є атмосферний фронт глибокого, потужного, малорухомого північного циклону, який сьогодні вранці перетнув Черкащину та відкрив доступ арктичному вторгненню у наш регіон.

Наразі атмосферний тиск зростає, до керування погоди приступає холодний антициклон «VERENA», який стабілізуватиме синоптичну ситуацію у найближчі три доби. Дощі припиняться, рвучкий вітер поступово стихне. Проте посилиться надходження арктичного повітря. Температура  вночі 1º морозу 4º тепла, вдень 7-12º тепла.

За прогностичними моделями, 20 жовтня розпочнеться «циклонічна безодня». Атмосферні фронти «зависнуть» над нашим регіоном зумовлюючи нову порцію дощів, в ніч на суботу навіть з мокрим снігом. Температура вночі 2-7º тепла, вдень 8-13º тепла.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що надзвичайно теплу суботу перед значним похолоданням прогнозують метеорологи на Черкащині.