Найближчим часом новообраний, шостий Президент України Володимир Зеленський буде складати присягу на вірність українському народові, тож йому запропонували пройти цю процедуру на Тарасовій горі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Вечірні Черкаси».  

Саме цю ідею уже багато років намагається донести до новообраних президентів і до всього українського народу Зінаїда Тарахан-Береза  – видатний шевченкознавець, яка відкриває невідомі сторінки історії древнього Канева та України, є автором фундаментальних праць про історію Чернечої-Тарасової гори.

Зінаїда Панасівна наголошує на тому, що будувати власну державу необхідно навколо об’єднуючої мети. А її вже давно сформулював великий Тарас Шевченко – це невтомна розумна праця в ім’я відродження України. Навколо неї єдналося не одне покоління його нащадків.

Щороку з 22 травня 1861 року, коли Чернеча гора  прийняла у своє лоно тлінні останки Тараса Шевченка, народ з усіх куточків України та з усього світу приходить до цього вічного Шевченкового кургану. Саме цього знаменного дня 22 травня новообраний Президент України має щороку прибувати на Тарасову гору, щоб постати перед народом і, як на сповіді, оголосити, як саме він здійснює Шевченкові духовні заповіти.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що Петро Порошенко прибув на Черкащину.