Очільник депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Канівській міській раді Олександр Корнієнко висловив обурення роботою керівника міського відділу освіти та запропонував створити комісію для вивчення роботи очолюваного нею відділу.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Так, на сьогоднішньому сесійному засіданні міської ради народний обранець розповів, що напередодні випускних вони звернулися до очільниці міського відділу освіти Надії Голди з ініціативою привітати медалістів навчальних закладів Канева, на що остання висловила згоду.

«На наступний день пролунав дзвінок, в ході якого Надія Анатоліївна нам відмовила, аргументуючи це тим, що порадилася і бажаючих привітати від інших партій забагато (хоча з інших партій ніхто не вітав випускників)», - повідомив Олександр Корнієнко, зазначивши, що їм була озвучена пропозиція привітати випускників не на загальноміському заході, а окремо по школам.

Відтак, за словами депутата, постає питання – чому очільниця відділу освіти відсторонила дітей від несподіваного подарунку на радість кожному, а батьки не відчули зайвий раз гордість за своїх дітей та повагу з боку депутатського корпусу?

«Питань щодо діяльності міського відділу освіти дуже багато. Тому ми, депутати фракції Радикальної партії Олега Ляшка, пропонуємо створити депутатську робочу групу по вивченню роботи відділу освіти, а на сьогодні пропонуємо винести догану начальнику відділу освіти Надії Голді», - емоційно зауважив очільник фракції.

У підсумку, депутатський запит стосовно даного питання підтримав 31 депутат міської ради, 1 – утримався.

Натомість очільниця відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради Надія Голда зауважила, що рішення про відмову було вмотивоване побажанням не затягувати випускний, який відбувався на площі поблизу міського будинку культури на відкритому повітрі під час погіршення погодних умов. Тож депутатам запропонували привітати дітей під час вручення дипломів та відзнак у навчальних закладах.