Кожного року,  дотримуючись святкових традицій, у відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю відзначають новорічні свята у колі добрих друзів.  

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради. 

Тож, у п'ятницю, 22 грудня у закладі панувала атмосфера справжньої новорічної казки та лунав дитячий сміх. Аби привітати діток на свято завітали заступниця міського голови Галина Москаленко, директорка територіального центру Антоніна Петренко, помічниця народного депутата України Віталія Войцехівського Валентина Чиж, представниця  Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Черкаській області Наталія Капустян. До привітання також приєдналася родина Ріти Лаврєнтьєвої, яка вже багато років опікується закладом.

«Добрі люди за покликом серця роблять добрі справи. У залі лунав щирий дитячий сміх, панувала доброзичлива атмосфера. Кожна дитина отримала чотири подарунки від благодійників, котрі побажали в наступному році миру та перемоги нашій любій Україні», - відзначила очільниця відділення денного догляду для дітей з інвалідністю Валентина Гребенюк.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителям Канівської громади нагадують про заборону використання піротехнічних виробів.