В ОВА презентували новий освітянський проєкт «Моя Черкащина». 

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

За словами очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця, цей проєкт – це ще один потужний інструмент для освітян у межах національно-патріотичного виховання молоді.  

 «І програма, і посібник пройшли відповідну експертизу і мають гриф МОН України. Нині надруковано 1000 примірників посібника. Я дякую депутатам обласної ради за підтримку цієї ініціативи начальника нашого обласного управління освіти Валерія Данилевського, також Обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, усій творчій групі», – наголосив Ігор Табурець.

Курс викладатимуть учням 7-11 класів. Друковані матеріали вже прямують в усі школи області.  Їх отримають понад 600 вчителів історії, які передадуть знання з історії рідного краю майже 48,5 тис. учнів.

«Окрім цього, кожен вчитель зможе вписати свою сторінку.  Проєкт передбачає години для вивчення матеріалу з історії місцевості, де народились та виховуються учні», – додав Ігор Табурець

Над проєктом працювали науковці та педагоги області. Керівник робочої групи  Василь Мельниченко зауважив, що курс – це живий продукт, який буде постійно розвиватись і наповнюватись матеріалами з історії рідного краю.

«Ми пів року працювали над проєктом. Опрацьовували не лише фактичний матеріал, а й методи, як зробити його найпродуктивнішим для учнів у процесі вивчення. Любов до великої Батьківщини починається з любові до рідного краю», – розповів Василь Мельниченко.

 «Опановуючи курс, діти розвиватимуть цифрові навички, вчитимуться створювати власні проекти.  Курс повністю сучасний та орієнтований на молодь» , – зауважив співавтор проєкту, вчитель історії Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Андрій Стецюк

Цей проєкт присвятили 70-річчю з дня утворення Черкаської області. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що активісти розповіли деталі реалізації проєкту «Розвиток канівського молодіжного центру «ЙоЙ».