Під час вчорашнього засідання Уряду була кандидатура Ігоря Шевченка на посаду очільника Черкаської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію офіційного представництва Президента України. 

На сайті Президента України поширено біографічну довідку про нового очільника області:

«Ігор Юрійович Шевченко. 46 років. Закінчив Національний університет «Одеська юридична академія», спеціальність «Правознавство». Тривалий час працював приватним підприємцем у сфері вантажних перевезень».

«Переконаний, що ці області отримали гідних керівників. Ці люди пройшли жорсткий відбір та довели свою здатність вирішувати завдання, що їх ставить Президент. Насамперед – забезпечити очищення місцевої влади та економічне зростання. Вони мають небагато часу, щоб підтвердити свою професійність і компетентність конкретними результатами. Якщо результату не буде – швидко знайдемо нових керівників цих регіонів. Недоторканності у нас не буде у будь-якому вигляді та на будь-якому рівні», – зазначив перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що кандидатуру Ігоря Шевченка на посаду очільника Черкаської ОДА виносять на розгляд Уряду.