В селі Яблунів, шо на Канівщині до цього часу діти не знали що таке сучасний майданчик з каруселями, гірками та гойдалками. Тепер новий дитячий майданчик до початку нового навчального року встановлять біля Яблунівського навчально-виховного комплексу.

Днями до яблунівців під час роботи на своєму виборчому окрузі приїздив народний депутат Владислав Голуб і передав сільському голові Яблунева Віктору Огородніку сертифікат на придбання  елементів дитячого майданчика для Яблунівського НВК. 

 «Можна сказати, що в селі майданчика взагалі немає, тільки біля садочка. Але він дуже старий, ще радянського зразка: ракетка, пісочниця, грибочок і більше нічого немає. А такого сучасного майданчика бракує, адже діти більшу частину свого дня перебувають на території навчального закладу і потрібно урізноманітнити їхнє дозвілля»,- зазнається жителька Яблунева Наталія Леунова.

Батьки на чолі батьківського комітету звертались до голови села з пропозиціями нового майданчика, про проблему дізнались і у громадській приймальні Владислава Голуба у Каневі. Відтак підтримали бажання громади. Елементи майданчика мають днями закупити, і встановити, тому дітям залишилось недовго чекати.

Відзначимо, що народний депутат Владислав Голуб не вперше допомагає осучаснювати сільську інфраструктуру із залученням коштів на придбання спортивних, дитячих майданчиків. Минулого року дитячий майданчик встановили у с. Студинець, Кононча на Канівщині. Цьогоріч також планують поповнити новими елементами майданчик у Дошкільному навчальному закладі м. Канева «Теремок». У навчальних закладах сіл Бобриця, Грищенці, Литвинець, Кононча до нового навчального року будуть облаштовані спортивні майданчики. Для цих цілей нардепом Голубом були спрямовані цільові кошти в сумі 276 тис. грн. з державного фонду соціально-економічного розвитку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ліплявська громада за сприянням нардепа отримає транш держсубвенції на закупівлю техніки.