На сесії Черкаської обласної ради було винесено питання про припинення депутатських повноважень «свободівцем» Віталієм Чмілем, однак рішення не набрало необхідної кількості голосів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Інфоміст».

За словами голови обласної ради Олександра Вельбівця, надійшла заява від імені самого Чміля, у якій він заявляв про бажання скласти повноваження депутата. Причини цього рішення Чміль у своїй заяві не пояснив, зазначивши, що це – його особисте бажання.

Сам свободівець на сесії не був присутнім. І, за словами Вельбівця, просив розглянути заяву за його відсутності.

Проте «за» припинення повноважень проголосувало лише 37 депутатів.

Нагадаємо, що 8 лютого ввечері Віталія Чміля затримала канівська поліція за нетверезе кермування. На нього складені протоколи за ст. 126 (Керування транспортними засобами особами, які не мають права керування або водіями, які не мають при собі чи не пред’явили для перевірки відповідних документів), ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця).

Сам Чміль заявляв працівникам поліції, що він є депутатом облради, та відмовився проходити освідчення на стан алкогольного сп’яніння. Відповідне відео було опубліковане в мережі youtube. Нині справу розглядає суд.

Згодом у ВО «Свобода» заявили, що інцидент вивчають, а рішення щодо подальшого членства у партії і депутатства Чміля має ухвалити партійний суд.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Голуб спільно із колегами запропонував збільшити штрафи за водіння у нетверезому стані до 40 тис.грн.

 

У зв'язку із тим, що коментарі містили образливі вислови, керівництво порталу ухвалило рішення заблокувати відповідні коментарі.