У Міжнародному університеті кадрової політики у Каневі відбулася презентація книги «Аритмія кохання» голови науково-педагогічного парламенту Європи, академіка Української кадрової академії Гарі Чапідзе.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Книга «Аритмія кохання» – це глибока відданість пам’яті загиблим грузинським героям у війні в Україні проти Російської військової агресії. Сторінки цієї книги мають одну мету – зберегти складну історію героїзму грузинських бійців на українській землі. Нагадати про те, що є речі, варті боротьби та жертви, і що справжні герої не зникають у сутінках часу, вони живуть у наших серцях, так само як ті, хто поклав своє життя заради вибору свободи волі – проти агресивного російського порядку. Ці герої стали оберегами світлого майбутнього, і автор покладає ці сторінки, щоб вшанувати пам’ять та передати цю історію крізь часи.

Гарі Чапідзе сподівається, що кожен, хто візьме у руки цю книгу, знайде в ній відповіді на свої питання, отримає натхнення та зрозуміє, що кожна мить у нашому житті – це можливість виявити свою волю і зробити вибір на користь майбутніх поколінь.

Грузинський і український народи – об’єднана сила, що сьогодні відстоює свободу мислення. І нехай книга «Аритмія кохання» стане пам’яттю про величний внесок грузинського народу в нашу спільну історію героїзму проти рф.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ділянку із червонокнижною рослиною виявили на Канівщині (фото).