Контрольно-дисциплінарний комітет Черкаської обласної Федерації футболу прийняв рішення щодо масової бійки, яка сталася під час матчу «Базис» Кочубіївка – «Росава-Наша Ряба» Степанці.

Відповідний документ розміщено на офіційному сайті ФФУ в Черкаській області, пише «Kanos».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що під час одного з турів Чемпіонату області з футболу, між командами «Росава» зі Степанець та  «Базис» Кочубіївка, стався конфлікт, який переріс у масову бійку. Як відзначали кореспонденти порталу «Черкаський спорт», однією із причин, що спровокувала такий інцидент, стала абсолютна байдужість суддів до грубих порушень з боку гравців «Базису».

Однак, у рішенні контрольно-дисциплінарного комітету жодним чином не йде мова про можливу дисциплінарну відповідальність суддів, які обслуговували матч. Натомість, функціонери з обласного ФФУ, котре, як відомо, очолює канівський нардеп Владислав Голуб, прийняли рішення про дисциплінарну відповідальність футболістів і тренерів команд.

Нижче, пропонуємо до вашої уваги повний текст рішення.

РІШЕННЯ  № 36

від 21 листопада 2016 року

Розглянувши питання порядку денного, КДК вирішив:

 

1.  За порушення вимог та умов Регламенту змагань п.п.2,3,5 Гл.IV, п.5 Гл.V (за незабезпечення громадського порядку та безпеки проведення змагань, що спричинило зрив матчу) при проведенні календарної гри  чемпіонату Черкаської області з футболу (26 тур, 12.11.) зарахувати команді «Базис» Кочубіївка технічну поразку 0:3 та накласти штрафні санкції в розмірі 3000,00 грн. Термін сплати  штрафу до 10.12.2016р.

 

2. За порушення вимог та умов Регламенту змагань п.5 Гл.ІV, п.5 Гл.V (за недисципліновану поведінку футболістів, які першими спричинили бійку і цим викликали втручання глядачів, що також призвело до зриву матчу)  при проведенні календарної гри  чемпіонату Черкаської області з футболу (26 тур, 12.11.) зарахувати команді «Росава-Наша Ряба» Степанці технічну поразку 0:3.

 

3. Дискваліфікувати стадіон с.Городецьке умовно на 5 офіційних матчів чемпіонату, першості і кубку Черкаської області з футболу сезону 2017 року.

 

4. За застосування фізичної сили до гравця команди «Росава-Наша Ряба», відсторонити начальника команди «Базис» Давиденка Олексія від участі в змаганнях на 3 матчі чемпіонату, першості і кубку Черкаської області з футболу сезону 2017 року та накласти штрафні санкції в розмірі 500,00 грн. Термін сплати до 10.12.2016р.

 

5. За застосування фізичної сили до гравця команди «Росава-Наша Ряба», відсторонити адміністратора команди «Базис» Кузьменка Антона від участі в змаганнях на 3 матчі чемпіонату, першості і кубку Черкаської області з футболу сезону 2017 року та накласти штрафні санкції в розмірі 500,00 грн. Термін сплати до 10.12.2016р.

 

6. За безпідставні апеляції до арбітрів, некоректні вирази на адресу глядачів (на що була відповідна реакція працівника поліції) під час матчу та беручи до уваги рішення КДК № 10 від 05.05.2016р., № 20 від 14.07.2016р. дискваліфікувати головного тренера команди «Росава-Наша Ряба»  Яременка С.І. умовно до кінця першого кола сезону 2017 року.

 

7. Дискваліфікувати футболістів:

- Янчука Сергія, «Базис» Кочубіївка – на 2 матчі (за грубий поштовх суперника після зупинки матчу) з переходом на наступний сезон;

- Кисіля Ігоря, «Росава-Наша Ряба» Степанці – на 3 матчі (за навмисний удар суперника рукою після зупинки матчу) з переходом на наступний сезон;

- Конюшу Олексія, «Росава-Наша Ряба» Степанці – на 3 матчі (за навмисний удар суперника ногою після зупинки матчу) з переходом на наступний сезон;

- Яременка Євгенія, «Росава-Наша Ряба» Степанці – на 5 матчів (за навмисний удар рукою офіційної особи команди «Базис») з переходом на наступний сезон.