За проекти громадського бюджету у Каневі проголосувало більше користувачів, аніж кількість виборців, що прийшла голосувати на останніх місцевих виборах 2015-го року.

Про це пише «Kanos» із посиланням на кінцеві результати електронного голосування.

Зокрема, загальна кількість користувачів, що висловилась на підтримку того чи іншого проекту під час електронного голосування станом на 24.00 20 листопада (ред.: коли голосування припинилося) склала 9 149.

Якщо до цієї цифри додати 377 осіб, які виявили бажання проголосувати бюлетенями у приймальні міського голови, то загальне число голосів за проекти громадського бюджету складе 9526, що на 275 голосуючих більше, аніж на місцевих виборах 2015-го року. Тоді участь у виборах прийняло 9251 виборців.

За підсумками онлайн голосування, беззаперечним лідером у категорії проектів від 30 тис грн став проект «Сквер міст-побратимів», за який було віддано 4078 голосів.

Другу сходинку за кількістю підтримки посів проект «Спортивно-розважального майданчика «Дитяча мрія мікрорайону Костянець», за який проголосувало 3468 користувачів.

Решта проектів у категорії від 30 тис грн не змогли подолати позначку у понад 1000 голосів. Детальні результати щодо них, дивіться на зображенні нижче.

 


В свою чергу, у категорії до 30 тис грн розгорнулася куди більш запекла боротьба під час електронного голосування, адже одразу 4 проекти подолали позначку у понад 2000 голосів підтримки, а ще один проект впритул наблизився до неї.

Однак, фінальний результат онлайн-голосування за міні-проекти до 30 тис грн зафіксував наступні результати: «Сходи до школи» - 2 756 голосів користувачів, «Рости здоровим, малюк!» - 2 447, «Щоб здоровим зростати-треба тіло гартувати» - 2 286, «Спортивно-ігрове обладнання «Здорові діти-здорова нація»» - 2 176, «Спортивне обладнання та інвентар ДНЗ №6 «Теремок» «Здорова дитина» - 1940.

Ще два міні-проекти, серед яких «Панда-парк» і «Фестиваль «Простір єдності», подолали позначку у понад 1000 голосів підтримки користувачів, отримавши у фінальному результаті електронного голосування 1 513 і 1 135 голосів.

З результатами решти проектів у категорії міні-проектів до 30 тис грн Ви маєте можливість ознайомитись нижче.

Зауважимо, що згідно положення, наступним етапом має бути підбиття результатів електронного і паперового голосування, а також затвердження підсумків голосування рішенням Канівської міської ради.