Поліція Черкаської області закликає громадян бути пильними та не потрапляти на гачок шахраїв, які активізували схему обману від імені керівництва ГУНП в Черкаській області.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

На телефон громадянам приходить повідомлення від, нібито, керівників поліції, в якому потрібно підтвердити свої дані, перейшовши за невідомим посиланням. Також шахраї можуть намагатися виманити ваші гроші шляхом використання різних способів маніпулювання.

Правоохоронці закликають не переходити за сумнівними посиланнями, не пересилати гроші, а блокувати адресу відправника й негайно повідомити про це поліцію за спеціальною лінією 102 чи звернутися до найближчого відділення.

Також повідомити про правопорушення, вчинене з використанням комп’ютерів, можна за формою зворотного зв’язку на сайті кіберполіції – https://ticket.cyberpolice.gov.ua.

На зображенні може бути: текст «12.40 NEHTMCTI МАБЛОКОРОВАЛь X 27 июня Доброго днЯ вас пίдозрюють y 307, крим.нального кодексу Украйни (a тож вживання та розповсюдження, наркотичних речовин) вас буде притягнуто до адм.нистративной вдповίдальнои a також ми будемо повинни полицейських до вас до ΧΡΑΙ дОм вислати наших та уЖбу у справах д.тей (Черкасъкой оласн Державной Админ.стра? А ще нам поВ." омили, повилоМИЛИ, жи у не пристойни умова органи Οπίκι абрати y вас дитину изменено 11:17 Але ще ии MOEMO закрити це питання другим ршенням Без суду та iH. 11:38 11:37 Ну чому не в.дповидаете 11:47 Доброго дня я не розум.ю що сталося.»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що крадійку-гастролерку, яка викрадала речі у салонах краси, затримали правоохоронці у Черкасах (фото).