Підполковника служби цивільного захисту викрили на вимаганні 1350 доларів США за погодження документів на придбання квартир для працівників ДСНС.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на  інформацію пресслужби військової прокуратури.

Начальник сектору Управління ДСНС України у Черкаській області був затриманий під час отримання другого «траншу» хабара – 850 доларів – військовою прокуратурою Черкаського гарнізону спільно з Управлінням захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ Нацполіції та Слідчим управлінням ГУНП.

Встановлено, що посадовець вимагав неправомірну вигоду від суб’єкта господарювання, який надавав ріелторські послуги. В обмін на винагороду обіцяв без штучних перешкод прийняти документи на придбання трьох квартир для працівників ДСНС та направити їх до Державної іпотечної установи. Придбання житла мало відбутися відповідно до Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу.

22 липня 2019 під контролем правоохоронних органів хабарник одержав 500 доларів США – першу частину неправомірної вигоди за реалізовану квартиру. 14 серпня під час одержання решти він був затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а предмет злочину вилучено.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що СБУ викрила на вимаганні грошей депутата Черкаської облради.