Міський голова Ігор Ренькас зазначив, що у Каневі стерилізовано майже 200 безпритульних тварин, водночас підтвердив, що багато звернень канівчан  до виконавчого комітету стосуються агресії собак.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

У відповідь на статистичні дані, наведені на останньому сесійному засіданні, Юрієм Гамалієм стосовно кількості звернень до медиків за допомогою у випадках укусів безпритульними тваринами, міський голова Ігор Ренькас  погодився, що звернень і у виконавчий комітет про агресію собак дійсно багато.

«Канів в питаннях стерилізації, дійсно, був попереду всіх. Утім, питання з порядку денного не знімається. Далебі, останнім часом воно загострюється. Собаки, навіть стерилізовані і «чіповані», збираються в зграї і проявляють агресію, заходять на територію дитсадків, шкіл… Мене також ця ситуація не влаштовує. Що будемо робити? Будемо радитися з фахівцями, запрошувати їх до нас, консультуватися… Адже як би важко не було ми мусимо дотримуватися Закону України про гуманне поводження з тваринами», - зауважив Ігор Ренькас.

Відзначимо, що протягом 2017-го року у Каневі завдяки залученню двох міжнародних проектів та виділених коштів із міського бюджету було стерилізовано та вакциновано 189 безпритульних собак.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутат знову підняв питання безпритульних тварин у Каневі та навів шокуючу статистику.