Під час останнього сесійного засідання депутат міської ради знову порушив питання безпритульних тварин та навів невтішну статистику.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На останній сесії Канівської міської ради депутати розглядали звіт «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Канева за 2017 рік». Депутат Юрій Гамалій акцентував увагу на основних проблемах, на які варто було зосередити роботу.

«Програма соціально-економічного розвитку – це надзвичайно важливий документ, фактично він є першоджерелом, від якого мають відштовхуватися всі інші документи. На основі цієї програми має закладатися бюджет. Тому до її підготовки і до звіту мають підходити надзвичайно відповідально. Я подав більше 50-ти правок, більшість із яких були враховані, але я ще раз звертаю увагу на необхідності відповідально підходити до звіту», - зауважив Юрій Гамалій та звернувся до авторів документу із проханням роз’яснити певні цитати із звіту.

«Надзвичайно актуальне питання – безпритульні собаки. Як пишуть у звіті: «у нас у 2017-ому році безпрецедентно у Черкаській області запрацювали, але якщо у 2016-ому році у лікарню звернулися 30 покусаних осіб, то у 2017-ому році звернулися вдвічі більше – 62 особи. Або програма не діє, або до неї треба ще щось додавати, аналізу якогось чіткого не видно», - зауважив депутат.

Окрім цього Юрій Гамалій зазначив, що так і не отримав офіційну відповідь із позицією відповідальних структурних підрозділів міської ради та комунального підприємства «Теплові мережі» стосовно відеоролику, у якому зафіксовані неізольовані труби у Каневі, які «гріють» повітря.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за два дні у Каневі вже стерилізували майже 30 безпритульних собак.