Очільник управління освіти Черкаської ОДА Валерій Данилевський поділився власними враженнями по результатах відвідин Канівської санаторної школи-інтернат, де днями проходила обласна нарада.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію начальника управління освіти та науки Черкаської ОДА Валерія Данилевського у соціальній мережі.

Так, директори інтернатних навчальних закладів зі всієї області взяли участь в нараді-семінарі, в ході якого обговорили підсумки роботи у цьому навчальному році та організацію літнього оздоровлення вихованців.

Перед початком засідання, яке відбулося вчора, учасники зустрічі мали нагоду ознайомитися з матеріально-технічною базою Канівської санаторної школи-інтернат. Зокрема, для директорів було презентовано особливості організації оздоровчого процесу в закладі санаторного типу для дітей із хронічними захворюваннями органів травлення.

 


Згодом, присутні також обговорили ключові питання функціонування системи інтернатних навчальних закладів, зокрема законодавчі нововведення щодо реформування системи закладів інтернатного типу, модернізація навчально-виховного процесу шляхом запровадження інноваційних технологій, використання сучасних методик викладання, посилення роботи з благодійними фондами, активізація участі у грантових програмах; співпраця з іноземними навчальними закладами, освітніми установами, підготовка до нового навчального року, проведення літньої оздоровчої кампанії.

 Особливий акцент було зроблено на налагодженні роботи з українськими військовими, які захищають Вітчизну на Сході, оскільки це має слугувати не тільки національно-патріотичному вихованню молодого покоління, але і продемонструє нашим захисникам, що вони боронять рідну землю за щасливе майбутнє дітей.

«Окремо хочу відмітити , що Канівська санаторна школа – інтернат, в першу чергу, завдячуючи медичним працівникам та адміністрації школи, має унікальне медичне обладнання, індивідуальні програми реабілітації для кожного учня і найголовніше – за рік стан здоровя жодної дитини не погіршився. Пишаємося успішною роботою колег !», - зауважив у своєму пості обласний очільник управління освіти Валерій Данилевський.