Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» представив триста кращих малих та середніх України громад (до 150 тис. мешканців) станом на 01.01.2022р., відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідно до цього рейтингу Канівська міська територіальна громада увійшла до списку кращих малих та середніх громад України, посівши 10 місце із рейтинговим балом 118,75.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад. Інформацію про громади було отримано із таких джерел:

- сайт громади;

- анкета, яка заповнюється працівниками муніципалітету і надається Фондом на запит громади, або департаментами ОДА та облрад;

- відкриті джерела;

- громадські звернення з документальними підтвердженнями.

Слід додати, рейтинг є продуктом проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», має сукупність суб’єктивних оцінок експертів проекту, які беруть за основу максимально об’єктивну інформацію з доступних джерел.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Дії презентували нові послуги для українців.