Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Юрія Розе з представниками державної екологічної інспекції Центрального округу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.  

Днями відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Юрія Розе з представниками державної екологічної інспекції Центрального округу, зокрема, з  Віталієм Бойком, начальником відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області-старшим державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу, та Мариною Швед, головним спеціалістом відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області-державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу.

Зустріч проходила у рамках позапланової перевірки щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства Канівською районною державною адміністрацією. До участі у робочій зустрічі були запрошені члени комісії з питань екології районної державної адміністрації, які дали коректні відповіді на всі запитання інспекторів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що через обмеження кількості пасажирів у громадському транспорті канівські медики не можуть добратися до місця роботи.