Виконавчий комітет надав працівникам відділу екології та муніципальної варти право складати адміністративні протоколи за правопорушення.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На вчорашньому засіданні виконавчого комітету одноголосно підтримали проект рішення «Про надання повноважень щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення у м. Канів».

Документом передбачено, що керівник і спеціалісти відділу екології та муніципального контролю мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 152, 153, 154 КУпАП (знищення зелених насаджень, утримання домашніх улюбленців, благоустрій міста в цілому); а також за статтями 155, 156-1, 159, 160 КУпАП (порушення правил торгівлі, торгівля в стихійних місцях).

Також відповідним проектом рішення передбачене продовження терміну дії посвідчень громадських інспекторів із благоустрою населених пунктів до 1 липня 2020-го року.

Окрім цього, члени виконавчого комітету під час засідання познайомилися із новопризначеним керівником відділу екології та муніципального контролю – Олександром Бренюком, 1972 року народження, який призначений на посаду з 1-го червня та має досвід роботи в правоохоронних органах. Наразі він займається доукомплектуванням відділу, адже у  штаті має бути 3 особи.