У нараді взяли участь голова Черкаської районної ради Олександр Василенко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники правоохоронних органів та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаської РДА.

«Сьогоднішня нарада ініційована для того, щоб ми могли ближче познайомитися і налагодити процес плідної співпраці. Головне на сьогодні для нас усіх – повністю виконати вимоги реформи децентралізації, завершити процедуру приєднання адміністрацій до правонаступника та налаштувати успішну взаємодію», - зазначила голова райдержадміністрації Валерія Бандурко.

Валерія Бандурко закликала керівників ОТГ до конструктивного діалогу та подальшої плідної співпраці.

Голова районної ради Олександр Василенко зазначив:- Районна рада готова допомагати у вирішенню проблем. Наша місія бути корисними для громад. Сподіваємось на плідну співпрацю та у будь-який час будемо раді вас бачити.

Голова Білозірської територіальної громади, голова Регіонального відділення Асоціації ОТГ у Черкаській області Володимир Міцук від імені всіх колег привітав голову Черкаської райдержадміністрації Валерію Бандурко з призначенням.

Валерія Олегівна представила присутнім керівників правоохоронних органів та територіальних органів центральних органів виконавчої влади. Серед них: начальник Черкаського районного відділу управління СБУ в Черкаській області Олександр Горох, начальник Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області Володимир Матюшенко, керівник Черкаської окружної прокуратури Андрій Замотайло, керівник Смілянської окружної прокуратури Валентин Танцюра, начальник Черкаського міськрайонного відділу УДСНС України в Черкаській області Анатолій Кобко, військовий комісар Черкаського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Малимон, заступник начальника ГУ ДПС у Черкаській області Юрій Кучеренко.

Основне питання, про яке йшлося на нараді це – співпраця з органами місцевого самоврядування задля належної організації та виконання завдань, покладених на районну державну адміністрацію та районну раду.

Керівники структурних підрозділів Черкаської райдержадміністрації окреслили основні нагальні питання по своїх напрямках роботи. Основну увагу зосередили на питаннях соціально-економічного розвитку територій, налагодження взаємодії структурних підрозділів Черкаської райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад, торкнулись питань забезпечення пільгових перевезень, ремонту доріг, організації цивільного захисту на відповідних територіях та проведення чергового призову на строкову військову службу, щодо проміжних виборів депутатів місцевих рад та багато інших.

Присутні обмінялися контактними номерами телефонів та напрацювали шляхи подальшої співпраці.

Валерія Бандурко подякувала присутнім за участь у нараді.

– Щиро вдячна всім вам, що знайшли час приїхати. Надалі ми започаткуємо традицію таких зустрічей, наступна нарада відбудеться вже в приміщенні Черкаської райдержадміністрації. Сьогодні ми почули один від одного нагальну проблематику, тож надалі сподіваюся зможемо конструктивно вирішувати всі питання, що виникають.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що виконком затвердив Порядок забезпечення безкоштовними лікарськими засобами.